مقاله

بهترین لولاهای سنگین برای درب های کابینت چه هستند؟

بهترین لولاهای سنگین برای درب های کابینت چه هستند؟

شما به لولایی برای نگه داشتن درهای سنگین کابینت نیاز دارید که درهای کابینت با وزن بالا را به راحتی نگه دارد اما لولاهای معمولی این وزن را تحمل نمیکنند ؟این مقاله در رابطه با لولاست حتما بخوانید..به شما خیلی کمک میکند اطلاعاتی را کسب کنید برای انتخاب لولاهای .کابینت هایی که درب های سنگینی دارند.سه عدد مدل از این لولای کابینت برای یک درب کابینت با ابعاد 900 میلیمتر و 40 کیلوگرم کافی می باشد این یک ویژگی بسیار جالب است از نظر کارشناسان کابینت و کابینت کاران کارایی بسیار بالایی راشامل میشود.

ایراد در مورد لولای کابینت

پیش نیاز بسیاری از طراحی‌های کابینت این است که وقتی در بسته می‌شود ، لولا نامریی باشداین امر به سادگی با استفاده ازلولاهای درکابینت که مخفی هستند به این نیاز پاسخ داده می‌شود با این حال هنگامی که درهای کابینت وزن بالایی دارند ، به عنوان یک قاعده استاندار برای این امر،  وزن هر یک ازلولاهایی که درب های سنگین کابینت را تحمل میکنند باید 3.5 کیلوگرم باشند.درب های کابینت با آیتم هایی مانند آینه، سنگ، یا حتی کاشی، وزن درب را به سرعت افزایش می دهد و پس از آن ظرفیت لولای استاندارد فراتر می رود.به همین ترتیب اندازه طرح های مربوط به درها باید بیش از 600 میلی متر باشند، هم چنین برای لولای استاندارد کابینت نیز چالش برانگیز هستند - همانطور که اکثر این ها برای استفاده در درب ها تا عرض 600 میلی متر مورد آزمایش قرار گرفته اند.

راه حل برای برطرف شدن ایراد لولای کابینت

با تمام ویژگی های یک لولا کابینت مخفی، تمام اجزای سازنده برای ساخت نسخه بسیار سنگین تر قوی ترتلاش شده است که کارایی بسیار بالایی را شامل میشود.فقط 2 لولا می تواند درب 25 کیلوگرمی را پشتیبانی کند و 3 لولا برای درب 40 کیلوگرم اجازه پشتیبانی را دارد.تفاوت عمده اندازه بزرگ لولا این است که  به دیافراگم 40 میلی متر افزایش می یابد. ما فکر می کنیم این یک قیمت کوچک است که برای پرداختن به چنین ظرفیتی بزرگی ایجاد میشود.درهای  روکش شده نه تنها وزن را افزایش می دهد، بلکه ضخامت در کابینت را نیز افزایش می دهند. این به این معناست که این لولا ها برای درهای ضخیم 18-30 میلی متر طراحی و استفاده می شوند.

مزیت های ویژه لولای کابینت آرام بند نسبت به لولاهای معمول

هنگامی که درب کابینت در حالت کاملا باز قرار می گیرد ، هیچگونه ضربه ای به محل نصب پایه لولا بر روی کابینت وارد نمی شود و بنابراین پیچ های نصب لولا روی بدنه کابینت هرگز شل نشده و همچنین به بدنه کابینت نیز در طول زمان هیچ صدمه ای وارد نخواهد شد.در هنگام باز کردن درب کابینت، اگر درب در زاویه 10 تا 40 درجه از دست رها شود ، برگشت درب به صورت آرام خواهد بود و هیچگونه صدایی از بسته شدن ناگهانی درب ایجاد نمی گردد.- در هنگام باز کردن درب کابینت می توان آن را در هر زاویه دلخواه بین 45 تا 110 درجه نگاه داشت. در نتیجه در صورت باز نشدن درب کابینت به صورت کامل ، درب تا قبل از 45 درجه روی دست بسته نخواهد شد.

معصومه عزیزی/کافیت

0
30 خرداد, 1397

سبک دستگیره کابینت سنتی یا مدرن؟؟

دستگیره کابینت

دستگیره گنجه،  دستگیره کابینت و یا تزئین در انواع مختلف سبک‌ها برای زیبا شدن کابینت اشپزخانه شما در اخر  قرار می‌گیردشما شگفت‌زده خواهید شد از اینکه چطور یک جزئیات به ظاهر کوچک مانند دستگیره کابینت  می‌تواند ظاهر یک اشپزخانه را کامل  تغییر دهدهر روز سبک و مدل جدیدی از دستگیره کابینت آشپزخانه، به بازار ارائه میشود  که نصب راحت و استفاده بهینه تری دارن و نسبتا ارزان هستند در آشپزخانه کوچک خود به دنبال جایگزین کردن دستیگره کابینت زیبا و مدرن هستید.

مهمترین مسئله، دستگیره برای کابینت آشپزخانه است که  باید با لوازم،  و سبک کلی و یا فضای شما خوب بازی کند، امامهم‌ترین چیز این است که باید آن را دوست داشته باشید.

اگر به دنبال یک دستورالعمل کلی برای پیروی از یک  مدل کابینت جدید و یا دستگیره ای زیبا برای کابینت خود هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

دستگیره ها کابینت ها باید به گونه ای باشد که تمامی قطعات به صورت هماهنگ شده بدون نقص و کاملا تمیز باهم هماهنگ شده باشند.

دستگیره های مختلف را امتحان کنید و آن‌ها را به داخل بکشید تا ببینید چگونه  باز و بسته میشوند.دستگیره ها نزدیک به رنگ کابینت ظاهر سنتی تری را ارائه می‌دهند، یا شما می‌توانید یک حس بالایی را برای ایجاد سبک سنتی برای اشپزخانه خود ایجا کنید.

شکل مناسب  دستگیره کابینت نیز مهم است، به خصوص اگر شما کودکان و یا اعضای خانواده سالخورده داشته باشید.به منظور استفاده راحت تر از این دستگیره ها.

سبک دستگیره کابینت مدرن یا سنتی

به سراغ دستگیره های  مخصوص کابینت بروید که با دکوراسیون کلی فضا کار هماهنگی خوبی دارد که استعدادشخصی خود را برای طراحی  در اینجا برای ست کن و هماهنگی بین جزئیات کابیت و دکوراسیون نشان دهید.

برای یک نگاه سنتی از دستگیره نفت برنز، مفرغی،  نیکل، کروم، میتوان استفاده کرد و لذت یک اشپزخانه سنتی را برد

فضاهای مدرن یا مدرن با کشش مستقیم و دستگیره کابینت مدرن یا مستطیلی شکل در فولاد ضد زنگ، کرومبراق، نیکل براق و یا حتی مات ظاهر می‌شوند.

سبک انتقالی مدرنیته به شما این امکان را می‌دهد که عناصر سنتی و مدرن را که شامل  برنز قدیمی با برنج باستانی صیقل یافته و یا مدرن شامل تانیکل صیقل یافته و یک برنز پاک شده ترکیب کنید.

اینها را در آشپزخانه کمی  باهم مخلوط کنید تا علاقه زیبایی را ایجاد کنید و یک  سبک  جدید ایجاد کنیدیک قفسه برنزی راامتحان کنید که با نور برنجی قدیمی و شیر نیکل، شیر سنتی مات، و یا روکش فلزی مات تزئین شده ‌باشد.

این سبک جدید که مخلوطی از سبک مدرن و  سبک سنتی است این امکان را برای شما فراهم میکند که در اشپزخانه خود احساس این را داشته باشید که هر دو سبک را در اشپزخانه خود دارید احساسی متفاوتی خواهید داشتید هم خود و هم کسانی که وارد اشپزخانه شما میشوند شما فقط با انتخاب نوع دستگیره و شیرالات اشپزخانه این نوع دیزاین را برای اشپزخانه خود منحصر بفرد میکنید. حتما شیرالات اشپزخانه را جزو یکی از ایتم های پراهمیت قرار دهید برای پیاده سازی دکوراسیون زیبا.

معصومه عزیزی/کافیت

0
22 خرداد, 1397

اتصالات کابینت آشپزخانه با طراحی جهانی

اتصالات کابینت آشپزخانه با طراحی جهانی

آشپزخانه های زیبای وجود دارند - اما زیبایی، همانطور که می گویند، فقط پوست است. اگر استخوان های آشپزخانه که همان یراق آلات اشپزخانه ست به درستی عمل نکنند، زمان صرف شده برای ساخت کابینت بی فایده است. زیبا عالی است، اما زیبا و کاربردی درکنار هم میتوانند برای شما فایده داشته باشند.اتصالات کابینت به شما کمک میکند تا شما به راحتی بتوانید از کابینت خود نهایت استفاده را ببرید.

چند اتصال کابینت بهم به وسیله ی یراق الات  میتواند شما را به سمت استفاده راحت از کابینت هدایت کن. هر یک از این لوازم کابینت باعث می شود که کار انجام شود و به افراد در هر سنی اجازه می دهد هر انگونه که میخواهند در اشپزخانه اشپزی کنند و از وسایل اشپزخانه استفاده کنند.

اگر شما این فرصت را دارید که آشپزخانه خود را تغییر دهید و یا به اندازه کافی خوش‌شانس باشید که یک آشپزخانه جدید را از ابتدا طراحی کنید، به جای این که درها را عوض کنید ، به جای درها ، قفسه‌های اصلی را با کشوهایی انتخاب کنی که.دسترسی آسان و آوردن محتویات را به شما آسان‌تر کند ، به جای این که شما را مجبور به خم شدن و رسیدن به یک  یک کابینت ها کند میتوانید از ریل های کشویی استفاده کنید.

برای اینکه خیالتان راحت شود از کشوهای پایین برای ظروف سنگین استفاده میکنید این بهترین ایده ست اما برای این کشو باید از ریل های غلطکی سنگین استفاده کنید حتما این امر را فراموش نکنید زیرا وسایل داخل کشو سنگین هستن و مستلزم رعایت یه سری نکات برای گذاشتن ریل برای این کشوها.

قفسه های رولتی سنتی هنگامی مفید است که زیبایی های درها را بیش از کشوها ترجیح می دهید. با این حال، قبل از کشیدن قفسه ها، باید به طور کامل درب را باز کنید تا به طور ناگهانی در از داخل باز نشود. قفسه ها در انواع متنوعی از سبک سنتی و دیگر مدل ها، مانند این نسخه دوخت چوبی، آمده است. کابینت پایه ای با درب استاندارد معمولا می تواند سه قفسه را  همانند آنچه که شما نیاز دارید ذخیره کنند.

وزن اضافی ظروف  کابینت آشپزخانه مدرن  این بانک از چنگک ها به هر دو مورد ظروف و وسایل آشپزخانه اختصاص داده شده است، با استفاده از یک قفسه سنتی. این قفسه در نزدیکی سینک یا ماشین ظرفشویی قرار خواهد گرفت.سیستم های کشو دیگر برای ایجاد حداکثر سازه، ریل قابل تعویض را ارائه می دهند. این فرصت برای سبک های کشو و لوازم جانبی این روزها بی حد و حصر است..

اکثر قفسه ها  اینجا کروم اند، اما برخی نیز با سمت پلاستیکی روشن، یا ریل های جانبی پلاستیکی و فلزی، که گاهی اوقات به عنوان ریل های گالری نامیده می شود.

کابینت های گوشه ای، مخصوصا کابینت های کور کور (کابینت هایی که به سمت راست یا چپ به گوشه می چرخند و تنها یک درب چهره ای دارند)، برای ارائه چالش های طراحی و فضای ارزشمند مورد استفاده قرار می گیرند. اما دیگر نه - سیستم های ذخیره سازی جدید گوشه ای به حداکثر رساندن دسترسی شما هستند. این سیستم دارای سینی هایی با ماتس های غیرقابل انعطاف است تا موارد را از سقوط یا لغزش در اطراف نگه دارند. سیستم قفسه سیمی نیز در دسترس است.

معصومه عزیزی/کافیت

0
20 خرداد, 1397

6 راه برای ایجاد فضای بیشتر در آشپزخانه

با این ایده‌های هوشمند، فضای بیشتری از آشپزخانه خود بگیرید

یک آشپزخانه عاری از درهم و برهمی و شلختگلی ممکن است مانند رویای غیرقابل دسترسی به نظر برسد، اما ایده‌های بزرگ و پیچیده می‌توانند به منظم سازی وسایل آشپزخانه شما کمک کنند. اگر وسایل آشپزخانه را به صورت فشرده جایگذاری کرده اید و دوستدار راه حل های خلاقانه برای صرفه جویی در فضای کافی هستید، باید برخی از این ایده های هوشمندانه را به آشپزخانه تان اضافه کنید.

۱مرتب کردن کشوها با تقسیم کننده های کاربردی

تقسیم کننده داخل کابینت آشپزخانه

تقسیم کنندها (اکسسوری) برای نگهداری کردن مقدار زیادی قابلمه، ماهی‌تابه و کارد و چنگال عالی است و محتویات داخل آن را می توان به راحتی کنترل کرد. این کار به شما کمک می‌کند بشقاب‌ها وکاسه‌ها را در طبقات و بصورت کاملا بهداشتی نگه دارید و این کار را برای شما آسان می کند تا آنچه را که نیاز دارید  به راحتی پیدا کنید.

۲ذخیره‌ سازی مخفی زیر صندلی

کشوی زیر صندلی

در یک آشپزخانه جمع و جور، صندلی های چوبی برای نشیمن می‌تواند به عنوان یک فضای ذخیره اضافی نیز عمل کند. این نیمکت ‌های جادار برای پنهان کردن اقلامی که نیازی به استفاده از آن‌ها ندارید ایده‌آل هستند.

۳استفاده از شکاف بین کابینت ها

فضای بین کابینتی

استفاده از شکاف بین کابینت ها یک ایده عالی برای حداکثر استفاده از فضای موجود می باشد. معمولا در هنگام اندازه گیری برای نصب کابینت حدود ۱۵ سانتی متر اضافی در انتهای کار یک سری از واحدها وجود دارد، باید آن را با یکی از این کشوها پر زرق و برق پر کنید. فقط به اندازه ای عریض است که در یک ردیف بصورت کاملا منظم می توان بطری ‌های شوینده و... را قرار داد، این کار باعث صرفه‌جویی در فضا در دیگر کشوها خواهد شد و شما قادر خواهید بود که محصول تمیز کننده مناسب را در یک نگاه پیدا کنید  به این ترتیب دیگر نیاز نیست یک کابینت را برای اسپری ها و مواد شوینده اختصاص داد.

۴کمد های سفارشی

کمد زیر پله/استفاده از فضای زیر پله

معمولا در هر خانه ی دوبلکس پلکان برای دسترسی به طبقه ی بالا وجود دارد و فضایی با عنوان زیر پله ایجاد شده است که به راحتی می توان با سفارش یک کمد متناسب با اندازه زیر پله یک فضای عالی برای جایگذاری وسیله ها در اختیار گرفت.

مطمئنا ارزشش را دارد که برای این کار هزینه کنید و علاوه بر فضای بیشتر در دکوراسیون و نمای داخلی تاثیر آن را ببینید.

۵استفاده از شلف های دیواری

شلف دیواری

 شلف های دیواری در هنگام پخت و پز به شما کمک زیادی می کند، وسایل مورد نیاز روزانه مانند ادویه جات را میتوانید در شلف ها قرار دهید تا دسترسی آسانی به آن ها داشته باشید و در زمان هم صرفه جویی کنید.

۶.استفاده از جزیره

جزیره آشپزخانه

اگر به اندازه ی کافی خوش شانس باشید که  فضا در آشپزخانه تان برای یکجزیره داشته باشید مطمئن باشید جزیره یک ابزار کار آمد و فضای ذخیره سازی عالی محسوب می شود. با اضافه کردن قفسه به کابینت جزیره می توانید هر چیزی را نگهداری کنید و با ایجاد یک سیستم برق رسانی در جزیره در صورت نیاز مخلوط کن، لپ تاپ و... را وصل کنید.

منبع:تالیفی

فرشاد خزلی/ کافیت

اکسسوری کابینت آشپزخانه | فضای بیشتر، دسترسی آسان تر

ابتدا می‌خواهید تصمیم بگیرید که چطور می‌خواهید مولفه‌ها و لوازم جانبی را برای مطابقت با سبک کابینت خود تهیه کنیدممکن است بخواهید در تمام عناصر آشپزخانه تان سبک دقیق و منظمی داشته باشیداگر این مورد مد نظر شما باشد، پس لوازم جانبی  باید منعکس‌کننده طراحی کلی شما باشد.
اکسسوری کرنر

لوازم و قطعات اکسسوری ها برای کابینت آشپزخانه به نظم دهی به کلیه وسایل ها و کارایی بیشتر در آشپزخانه کمک زیادی می کند. اکسسوری یک یراق بسیار کار آمد است، به خصوص برای کابینت گوشه که می‌تواند به شما در دستیابی به عمیق‌ترین نقاط کابینت به سادگی با کشیدن فروشگاه‌ های مواد غذایی به جلو کمک کنددر محفظه‌ های سطل زباله، فاصله بین کابینتی که کنار گذاشته می شوند، اجزایی هستند که می‌توانند فضای کاری کاربردی تری را در آشپزخانه ایجاد کنند.

لوازم نظم دهنده کابینت

اکسسوری کرنر کابینت آشپزخانه

منبع:کافیت

فرشاد خزلی/ کافیت

راهنمای انتخاب جنس و رنگ یراق آلات

زمانی که طرح مورد علاقه خود را برای دستگیره ، لولاها و... کابینت انتخاب کردید، گام بعدی طراحی انتخاب رنگ متناسب با کابینت برای یراق آلات شما است.

انتخاب بهترین رنگ برای یراق آلات شما نیازمند چند عامل است. شما می‌خواهید ترکیب رنگ خود را با یراق کابینت تکمیل کنید، با این حال سلیقه های افراد کاملا متفاوت است. شاید برخی ترجیح دهند از تمامی رنگ های رنگین کمان در دکوراسیون آشپزخانه شان استفاده کنند و کاملا متفاوت باشند، چیزی که هیچ یک از افراد خانواده هرگز در هیچ آشپزخانه ای ندیده اند.

ما در این مقاله رنگ های زیر را برای یراق آلات کابینت خود توصیه می کنیم:

رنگ نقره ای

تولید تمیز یراق نقره ای که بدون توجه به رنگ کابینت با انواع رنگ ها همخوانی دارد محیط ظریفی را ایجاد می‌کند که به خوبی با قفسه‌های روشن جفت می‌شوند.

لولای کابینت و کمد نقره ای رنگ استیل

یراق نقره‌ای رنگ را می توان به راحتی در بسیاری از سایت های فروش یراق آلات کابینت پیدا کرد،  فولاد ضد زنگ یک ماده پرطرفدار و انتخابی عالی است.

برنجی

دستگیره طلایی مسی

برنجی رنگی گرم است که رنگ مشابه رنگ طلایی است و طیف وسیعی از یراق آلات را به خود اختصاص داده است که برای یراق کابینت ماننده دستگیر مدل های مختلفی دارد. جنس برنج این نوع یراق آلات به عنوان یک ویژگی در نظر گرفته می‌شود.

رنگ قهوه‌ای

لولا درب

یراق کابینت قهوه ای رنگ به صورت چند منظوره و متنوع در بازار موجود است. یراق آلات قهوه‌ای رنگ در انواع مختلف رنگ قهوه ای مانند (خاکستری مایل به قهوه ای، خردلی  و با ته ‌رنگ قرمز) وجود دارند. یراق کابینت قهوه‌ای باعث می‌شود که یک ظاهر زیبا در عین حال شکیل برای  کابینت درخانه شما استفاده شود .

طلایی

هیچ یک از رنگ ها در یراق آلات به پیچیدگی و تولید یراق طلایی رنگ نمی رسند. این رنگ فوق العاده نه تنها کابینت ها را گرم می کند بلکه به طور آنی توججه همه را بخود جلب می کند.

بسیاری از قطعات یراق آلات کابینت می توانند به صورت مات تولید شوند و عمل انعکاس نور را انجام دهند و فضایی را کاملا روشن می کنند.

مس

دستگیره کابینت مسی

مس به تنهایی یک گروه رنگی است. با توجه به ظاهر مات آن بعضی افراد بر این باورند که مس دوام بالایی ندارد ولی این طور نیست مس یکی از فلزات نسبتا با دوام است که سازگاری بالایی با بسیاری از رنگ ها دارد و می توان از این رنگ برای یراق آلات استفاده کرد.

رنگ خاکستری

دستگیره کابینت خاکستری

ترکیبی از رنگ‌های قلع و نقره با رنگ‌های مات مس و طلا  یک تماس کلاسیک با کاربر برقرار می کند .یراق آلات خاکستری رنگ با توجه به خاص بودن این رنگ طرفداران خود را دارد و با ترکیب عالی با تمامی رنگ ها همخوانی دارند

کریستالی

nsj'dvi ;vdsjhgd

یراق آلات کریستالی به عنوان یراق لوکس شناخته شده است. شما می توانید از این یراق آلات در کابینت خود استفاده کنید و نمایی زیبا به کابینت آشپزخانه بدهید.

رنگ سیاه

دستگیره کابینت مشکی

با توجه به سبک جدید کابینت ها و طراحی با رنگ های سیاه و سفید یراق آلات سیاه رنگ می تواند یک انتخاب جسورانه باشد. مخصوصا اگر وسایل سیاه رنگ دیگر در فضای اشپزخانه وجود داشته باشد رنگ سیاه جلوه ی بیشتری می دهد مانند صفحه روی کابینت سیاه و یا لوازم خانگی.

منبع:تالیفی

فرشاد خزلی/ کافیت

تغییرات چشمگیر در آشپزخانه با یراق آلات کابینت

جزئیات کوچک در زندگی گاهی اوقات می‌تواند به معنای واقعی مهم باشند. جزئیات در دکوراسیون آشپزخانه نیز بسیار مهم است و نقش اساسی در طراحی دکوراسیون دارد. اگر در حال تغییر در آشپزخانه خود هستید مطمئنا در انتخاب آیتم های کوچک مانند یراق آلات کابینت دقت بیشتری داشته باشید.

اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری یکی از مواردی است که باید به آن‌ها توجه دقیقی داشته باشید. اکسسوری کابینت تاثیر گذارترین عامل در زیباتر نشان دادن آشپزخانه  شما است. به عنوان مثال یک کابینت که اغلب از آن استفاده می‌کنید، با دسترسی آسان تر و ظاهری زیبا می‌تواند به سرعت نگاه به آشپزخانه شما را تغییر دهد.

آیا شما به طور کامل نیاز به، به روز رسانی سریع آشپزخانه تان دارید؟  ایده‌های نو برای یراق آلات کابینت سبک شما را تازه خواهند کرد.

از دستگیره های مدرن و خاص استفاده کنید

دستگیره کابینت خاص

اگر به دنبال سبکی هستید که در حال حاضر داغ است و طرفدار زیادی دارد از یراق آلات مدرن امروزی استفاده کنید. اغلب دستگیره های مدرن با دو پایه و یک دسته گرد و بلند طراحی شده اند که طرح های مختلف و زیبایی دارند. این نوع دستگیره های مدرن لاغر هستند و تا حد زیادی مقاومت بالایی در برابر رنگ دارند 

یراق کلاسیک | انتخابی متفاوت

یراق آلات کلاسیک

در گذشته بسیاری از یراق کابینت مانند دستگیره فرم دایره ای شکل با یک روکش فلزی یا سرامیکی داشتند. با توجه به این که کابینت های چوبی در 2 سال گذشته تا به امروز استقبال فراوانی داشته اند، طراحان دکوراسیون داخلی از یراق آلات سبک کلاسیک برای کابینت های چوبی استفاده می کنند که می توان دلیل این کار را دوام بالای این محصولات و تحمل وزن بالای کابینت های چوبی دانست با استفاده از سبک کلاسیک یراق آلات می توان کاملا متفاوت بود.

منبع:تالیفی 

فرشاد خزلی/ کافیت

راهنمای خرید دستگیره کابینت اشپزخانه

یراق آلات لمس نهایی افراد در آشپزخانه است، این به این معناست که تمامی افراد در آشپزخانه با یراق آلاتی مثل دستگیره ارتباط برقرار می کنند و اغلب از جنس جواهرات برای یراق آلات کابینت خود استفاده می کنند. اگر در نظر دارید که آشپزخانه خود را بازسازی کنید مهم است که به یاد داشته باشید که یراق آلات کابینت تاثیر بزرگی در ظاهر و احساس کل آشپزخانه خواهند داشت.

همچنین مهم است به یاد داشته باشید که هر روز با یراق آلات کابینت به صورت مستقیم و غیر مستقیم تماس می‌گیرید و از این یراق آلات استفاده می‌کنید، بنابراین باید قابلیت ها را در نظر بگیرید.

دستگیره کابینت آشپزخانه

بودجه را در نظر بگیرید

یراق آلات کابینت در مواد مختلف از پلاستیک ارزان قیمت تا فلزات گران قیمت موجود می باشد و مورد استفاده قرار می گیرند. یک آشپزخانه معمولی می تواند بین 20 تا 40 دستگیره کابینتی و کشویی داشته باشد که با توجه به مقدار کابینت نصب شده و سلیقه شخصی می توان به آن اضافه کرد. خرید یراق آلات یک سرمایه گذاری عاقلانه است، حتی اگر هزینه‌های اولیه کمی بالاتر باشند. دستگیره های ارزان و بی کیفیت می توانند در طول زمان کدر، پوسیده و حتی رنگ آن ها پاک شود که می تواند زیبایی آشپزخانه جدید شما را کاهش دهد.

دستگیره کابینت چوبی

سبک را انتخاب کنید

به عنوان یک طراح، یکی از پرسش های رایج من در مورد یراق آلات کابینت استفاده از دستگیره های قفلی یا شانه کش است. به طور سنتی، دستگیره های قفلی برای درهای فلزی مورد استفاده قرار می گرفتند اما در دنیای مدرن طراحی دکوراسیون برای باز کردن درب کابینت از دستگیره های شانه کش استفاده می شود. با این حال، هر آشپزخانه یک آشپزخانه سنتی نیست و ما می بینیم روند طراحی آشپزخانه با استفاده از دستگیره های شانه کش می کشد. اگر قصد دارید یک نگاه مدرن به آشپزخانه داشته باشید، نترسید و از وسایلی که فکر می کنید در دکوراسیون شما تاثیر دارد استفاده کنید.

دستگیره کابینت کلاسیک

منبع: تالیفی

 فرشاد خزلی/ کافیت

تکنولوژی SERVO-DRIVE flex | سیستم بازگشایی درب

یک سیستم بازگشایی درب بدون دستگیره است که بر روی تمامی درب ها و لوازم مانند یخچال، لباسشویی و... که با استاندارد جهانی تولید شده اند نصب می شود و درب ها را آهسته و به آرامی باز و بسته می کند، حتی اگر بخواهید درب از چپ یا راست باز شود یا بصورت گردشی یا کشویی باشد هیچ تفاوتی ندارد و با این سیستم بازگشایی درب به راحتی می توان درب ها را باز و بسته کرد. معمولا راحتی کاربر مد نظر تولید کنندگان محصول SERVO-DRIVE flex بوده است.

سیستم بازگشایی درب کابینت

سیستم بازگشایی درب کابینت، یخچال، لباسشویی های با استاندارد جهانی

منبع: blum

 فرشاد خزلی/ کافیت

0
06 خرداد, 1397

راه‌ حل‌ علمی برای داشتن فضای بیشتر در کابینت آشپزخانه

قفسه‌های کاربردی (اکسسوری کابینت( برای آشپزخانه‌های مدرن

اکسسوری کابینت آشپزخانه راحتی کاربر در فضای آشپزخانه شما را افزایش می دهد. لوازم نظم دهنده  استفاده بهینه از فضا را در دسترس قرار می‌دهند و  به شما این امکان را می‌دهند که هر چیزی که نیاز دارید را برای انجام وظایف خاص کنار هم نگه دارید و دیدی واضح تر و دسترسی آسان به محتویات داخل کابینت داشته باشید و از تمامی فضاها استفاده بهینه ببرید.

اکسسوری کابینت اشپزخانه

لوازم نظم دهنده کابینت آشپزخانه

لوازم نظم دهنده (اکسسوری کابینت اشپزخانه)

زندگی خود را با لوازم نظم دهنده آسان‌تر کنید !

کافیت/ فرشاد خزلی